МИ ПРАЦЮВАЛИ НЕДАРЕМНО! ПЕРШИЙ КРОК.

Повiдомлення в.о. Президента громадської організації «Всеукраїнська Асоціація Приватних Детективів» Сеника Сергiя Володимировича.

У четвер 13 квітня 2017 року, керівництво «Всеукраїнської Асоціації Приватних Детективів» спостерігало у Києві за перипетіями в сесійній зали Верховної Ради України. Адже саме у цей час народні обранці вирішували долю приватного розшуку. Бути закону чи не бути?

Біля половини десятиліття праці Асоціації, розробки проектів Закону, співпраці зі світовим детективним співтовариством та спілкування з народними депутатами нарешті принесли свій результат – в Україні прийняли Закон «Про приватну детективну (розшукову) діяльність»!

Приватні детективи України вдячні народним депутатам Кожемякіну А.А., Тетеруку А.А., Геращенко А.А., Паламарчуку Н.П., які напряму спілкувались з представниками ВАПД і активно працювали над цим законопроектом, намагаючись втілити у життя рекомендації практикуючих професіоналів у сфері приватної детективної діяльності.

Саме завдяки їм, із законопроекту було вилучено корупційну складову і право приймати рішення у цій галузі було надано Міністерству юстиції, а не МВС!

 У законі, що був прийнятий Верховною Радою у другому читанні, на жаль ще є багато проблемних моментів, що можуть призвести до тінізації певної частини легальних детективних агентств, але ми не втрачаємо надію, що завдяки народним обранцям ці проблеми будуть вчасно вирішені своєчасними поправками до вже чинного Закону.

Тому Всеукраїнська Асоціація приватних детективів продовжує співпрацювати з депутатським корпусом і зробить все, щоб привести чинне законодавство у сфері приватної детективної діяльності у відповідність до високих європейських стандартів.

в.о. Президент ВГО «Всеукраїнська Асоціація Приватних Детективів», учасник робочої групи Комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, засновник Детективного агентства «ОДIН»

Сеник С. В.

13.04.2017